На вулиці Стуса у Львові міняють колектор

16:10 8 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Львова Андрій Садовий сподівається: «Думаю, якщо не виникне ніяких надзвичайних ситуацій, то влітку трамвай мав би поїхати».

«У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної колії на Сихів», – повідомили сьогодні, 8 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Так, на сьогодні ремонтники проводять заміну каналізаційного колектора відкритим способом на вулиці Стуса. Також розпочались роботи з заміни аварійної ділянки каналізаційного колектора на вулиці Угорській й проспекті Червоної Калини, які проводитимуть закритим способом.

Як зазначають у ЛКП «Львівавтодор», роботи з заміни колектора закритим способом надзвичайно складні, виконує їх субпідрядна організація «Київпідзембуд». На окремих ділянках колектор залягає на глибині до 12 метрів, заміні підлягає 800 метрів аварійної ділянки.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Якщо раніше ми проводили роботи, то ми знали, що кінець весни й початок літа – активна фаза робіт, а зараз роботи ми розпочинаємо швидше. Роботи на вулиці Мечникова ми проводимо зимою, і колектор на вулиці Стуса прокладаємо зимою.  Ми зараз у фазі дуже складних робіт. Ці роботи мають бути завершені вкінці весни – на початку літа. Паралельно з цим ми будемо виконувати роботи по дорожньому полотну. Думаю, якщо не виникне ніяких надзвичайних ситуацій, то влітку трамвай мав би поїхати. Все йде за планом. Є підтримка Європейського банку, люди знають що робити, як робити і компанія «Іджіс» тримає руку на пульсі, щоб все було відповідно до проекту».

Також він наголосив, що роботи такої складності виконувались у Львові востаннє в 70-х роках минулого століття. Також сьогодні розпочали роботи реконструкції шляхопроводу на проспекті Червоної Калини (над вулицею Хуторівка). 

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив також: «Найближчим часом планується проводити роботи щодо будівництва розворотного кільця наприкінці проспекту Червоної Калини. У четвер на сесії ми прийняли ухвалу щодо переносу ринку «Санта-Барбара». Для перенесення ринку виділена ділянка неподалік, вона закріплена за нашим комунальним підприємством «Львівавтодор». Власне, «Львівавтодор» буде облаштовувати ці робочі місця та здавати їх в оренду тим працівникам, які там працюють. Щоб все було чітко і в інтересах простих людей, а не посередників».

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, з настанням необхідних температурних режимів будуть продовжені ремонтні роботи на вулицях Свенціцького, Франка й Мушака, що дозволить з’єднати новозбудовану колію з існуючою.   Нагадаємо, довжина колії – 11,5 кілометра у обидві сторони.

Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Прокладення трамвайної колії з Сихова до центру міста має на меті зменшити транспортне навантаження у найбільшому житловому масиві Львова (населення майже 150 000 мешканців).

Автобуси та тролейбуси здатні перевезти три-чотири тисячі мешканців в один бік, у той час як трамвай – 12 тисяч. Зі Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися за 25-30 хвилин.

Також реалізація проекту сприятиме покращенню екології у районі. Проект фінансується за рахунок кредиту від ЄБРР, гранту німецького уряду та за кошти з міського бюджету».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу