На вулиці Сербській у Львові знімають з фасаду будівлі «Майстерні шоколаду» її недолугий декор (відео)

19:48 24 квітня 2015 р.


Фото: zaxid.net

Сьогодні нарешті розпочали знімати «ванни» та «умивальники», які спотворювали центр міста.

Київська газета «День» повідомила сьогодні, 24 квітня:

«День» неодноразово писав про те, що у Львові доволі часто спалахують скандали, пов’язані з пам’ятками архітектури національного значення. У цих матеріалах було згадано й про будівлю на вулиці Сербській, 3 (кам’яниця Петровичівська, датована XVI ст. ), де розміщена «Львівська майстерня шоколаду».

На її фасаді майже півтора року тому «приліпили»... декоративні кольорові конструкції – ванну, умивальники та ринви, по яких, за задумом витівників «Холдингу емоцій «!Фест», начебто має стікати шоколад. Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко неодноразово називала такий «креатив» самоуправством. На це один із співвласників мережі концептуальних ресторанів «Холдинг емоцій «!Фест» Юрко Назарук і в коментарях, і на своїй сторінці у «Facebook» мотивував з’яву на фасаді «тазиків» так:

«Майстерня шоколаду» купила цей будинок кілька років тому, і він, як і багато інших, перебував у жалюгідному аварійному стані – вочевидь, за багато років вдало допильнований нашими охоронцями Львова. Відповідно, ми зробили всі необхідні документи і здійснили повну реконструкцію цієї пам’ятки – за власні кошти, і це далеко не малі гроші.

На сьогодні завершується остання фаза проекту загальної реконструкції, яка включає в себе й оздоблення фасаду. І та стадія ще не закінчена. Навіть якщо через 50 чи 100 років цей будинок змінить призначення, та кам’яниця залишиться у доброму стані, бо те, що висить на стіні, як легко почепити, так і легко зняти...»

Чи насправді легко зняти «креатив» – напевно, знають демонтувальники, які сьогодні розпочали знімати «ванни» та «умивальники» з будинку на Сербській. А перед тим були суди й апеляції, котрі «Холдинг емоцій «!Фест» програв».

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу