На Волині теж відмовилися приймати сміття зі Львова

00:10 16 червня 2016 р.

Міський голова Луцька Микола Романюк повідомив у середу: «Шкода, що мешканці пішли на поводу у політиків. Адже у сусідів біда».

Міський голова Луцька Микола Романюк розповів 15 червня: «Сьогодні вранці припинили прийом сміття зі Львова на полігоні поблизу села Брище (в Луцькому районі Волинської області – «ЩЛ»). Таке рішення прийнято відповідно до категоричної позиції мешканців села Брище, які збиралися перекривати дороги. Це в нас модно останнім часом. Шкода, що мешканці пішли на поводу у політиків. Адже у сусідів біда. А ми лишаємо їх наодинці з їхніми проблемами. Це не по-українськи!!!».

Микола Романюк написав це 15 червня на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «ЩЛ», Львову відмовили в ділянці для сміттєпереробного заводу 18 місцевих органів влади, зокрема розвантажити наше місто не хочуть на Миколаївщині та Яворівщині.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу