На ТОТ рф обіцяє гроші пенсіонерам за голосування на «виборах Путіна»

13:27 5 березня 2024 р.

Фото до новини

Умовою є заповнення виборчого бюлетеня. Загарбники видають кошти навіть без наявності ворожого російського паспорта з метою збільшити явку.

За участь у спектаклі під назвою «вибори президента рф» росіяни обіцяють пенсіонерам на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України п'ять тисяч рублів. Про це інформує Центр національного спротиву, пише Dailylviv.com.

Як читаємо, ворог здійснює обхід помешкань та пропонує «гуманітарну допомогу». Умовою, однак, є отримання та заповнення виборчого бюлетеня. Зазначається, що загарбники видають кошти навіть без наявності російського паспорта.

Читайте також: На ТОТ Херсонщини окупанти вишукають підлітків, які допомагають Україні

«Такі дії спрямовані на завищення явки, що, за задумом кремля, має легалізувати окупацію. Проте "вибори", як і окупація, не будуть визнані світовою спільнотою, які б дії не вчиняла москва», — наголошує Центр нацспротиву.

Водночас ініціатива повідомляє, що на тимчасово окупованих територіях росіяни влаштовують «ветеранів сво» на роботу в окупаційні адміністрації, щоби заповнити кадровий дефіцит.

Повідомляється, що ворог досі не може заповнити всі посади через брак охочих.

Читайте також: Москва вигадала новий спосіб примусової паспортизації українських підлітків на ТОТ

«Відтак росіяни почали набирати на посади "ветеранів" без досвіду в межах програми "Час героїв"», — ідеться у публікації.

Центр нацспротиву підкреслює, що таким чином окупанти вирішують, зокрема, демографічне питання, тому що нові посадовці привозять на ТОТ свої родини, які заселяються у вилучених в українців помешканнях.

Читайте також: Плачевні результати: рф провела на ТОТ закрите дослідження щодо своєї підтримки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів