На сесії міськради затвердили зміни до бюджету Львова

13:30 20 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

47 депутатів проголосували в четвер, 20 грудня, на засіданні сесії Львівської міської ради за ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік» прийняли з доповненнями, які були вчора озвучені і підтримані на засіданні комісії фінансів і планування бюджету. Зокрема, відповідно до розпоряджень Львівської ОДА, зменшується обсяг субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 245 995 тисяч гривень.

У тому числі на надання пільг та житлових субсидій населенню – на 229 600 тисяч гривень, на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям – на 15 975 тисяч гривень і на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – на 420 тисяч гривень. Також зменшується обсяг субвенції з обласного бюджету Львівської області для міського бюджету Львова на суму 918,9 тисячі гривень, яка була передбачена на компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

Натомість більшується обсяг міського бюджету Львова на 2018 рік за рахунок субвенцій з державного та інших бюджетів на суму 8809,3 тисячі гривень. У тому числі з державного бюджету на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – на суму 900 тисяч гривень, на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка виникла внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних безпосередньо під час АТО – на суму 4713,9 тисячі гривень, з обласного бюджету Львівської області на виконання інвестиційних проектів – на 1440 тисяч гривень, а субвенцій з місцевих бюджетів за пролікованих хворих з інших міст та районів Львівської області – на 1755,4 тисяч гривень.

Своєю чергою, зменшується дохідна частина загального фонду міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 50 000 тисяч гривень. У тому числі податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати – на 20 000 тисяч гривень, податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами – на 30 000 тисячгривень. Відповідно, вирішено спрямувати вільний залишок коштів у сумі 9000 тисяч гривень і зменшити видатки загального фонду на суму 41 000 тисяч гривень.

Схвалено також збільшення видатків бюджету розвитку на суму 10 680 тисяч гривень.
У тому числі за рахунок залишку коштів – на суму 680 тисяч гривень, а за рахунок коштів, які передаються із загального фонду у бюджет розвитку (спеціальний фонд) – на суму 10 000 тисяч гривень, у тому числі за рахунок зменшення резервного фонду на 8000 тисяч гривень. та видатків на коригування міжбюджетних трансфертів – на 2000 тисяч гривень.

Схвалено також субвенцію з міського бюджету Львова державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку в сумі 1016 тисяч гривень. Головному управлінню державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області на проведення поточного ремонту та технічного обслуговування пожежної драбини.

За пропозиціями головних розпорядників коштів сесія схвалила збільшення управлінню культури  видатків загального фонду на суму 189 тисяч гривень за рахунок зменшення бюджету розвитку (спеціального фонду), на забезпечення діяльності бібліотек – 87 тисяч гривень, на придбання скрипок для ЛДХШ «Дударик» – 12,5 тисяч гривень та на ремонт музичних інструментів – 89,5 тисячі гривень. А управлінню охорони здоров’я збільшити внески до статутного капіталу (КНП «Стоматологічна поліклініка №1» та КНП «Стоматологічна поліклініка №1») на суму 3200 тисяч гривень для покращення матеріально-технічного забезпечення за рахунок зменшення видатків на охорону здоров’я, передбачених в загальному фонді міського бюджету Львова на 2018 рік.

Натомість управлінню соціального захисту ухвалено збільшити видатки на 911,2 тисячі гривень. У тому числі на заробітну плату 746,9 тисяч гривень за рахунок видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів ЛМР.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів: «Вчора на засіданні комісії з питань фінансів і планування бюджету було доручено озвучити на сесії й внести до проекту ухвали ще три доповнення. Перше доповнення стосується оплати ОДА за вивезення ТПВ. Як усі пам’ятають, ми щомісяця платимо їм 25 мільйонів гривень. Обласний бюджет звернувся до нас з проханням, якщо будуть залишки не використаних, на 1 січня 2019 р, асигнувань, то залишити їх в їхньому розпорядженні. Друге – це прохання зняти з обліку заборгованість за депозитами, які були у 2007 році, з огляду на термін давності. І третє, маємо відобразити у нашому бюджеті, що отримали від держави асигнування в розмірі 54 мільйонів гривень на будівництво палацу спорту».

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів