На сесії ЛМР розглянуть проект будівництва трамвайної лінії «Львів-Винники»

15:40 31 січня 2019 р.

  • 0
  • 972


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради представили депутатам перелік напрямків розширення мережі міського електричного транспорту у Львові, який розглядатимуть і затверджуватимуть на сесії ЛМР.

Виконувач обов’язків начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика поінформував на засіданні постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР: «Спільно з ЛКП «Львівелектротранс» ми напрацювали напрямки, де можливо будувати тролейбусні лінії або трамвайні колії. Це технічна ухвала про те, що ми бачимо на перспективу. Якщо буде фінансування, то рухатимемося далі. Ми резервуємо землі, щоб зокрема, земельне управління врахувало у майбутньому, де мають бути трамвайні колії чи тролейбусні лінії».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів ЛМР, де також розповіли: «Отож, відповідно до пропонованого переліку, з-поміж 25 напрацьованих напрямків 10 стосується будівництва та відновлення трамвайних ліній і 15 – будівництва, відновлення тролейбусних ліній і запуску руху тролейбусів з автономним ходом. Для прикладу, пропонують відновити трамвайну лінію на вулиці Коперника (від вулиці Сахарова до вулиці Бандери) у складі проекту реконструкції вулиці. Як самостійний проект заплановано прокласти трамвайну лінію від вулиці Промислової до вулиці Хмельницького. Частково у складі проекту реконструкції вулиці і частково як самостійне розглядається будівництво трамвайної лінії на вулиці Личаківській – від вулиці Пасічної до Винники».

«Як перспективний напрямок, розглядається будівництво тролейбусної лінії на вулиці Кульпарківській – від вулиці Антоновича до вулиці Городоцької. Частково у складі проекту будівництва вулиці і частково як самостійний проект пропонують будівництво тролейбусної лінії від мікрорайону Левандівка до мікрорайону Рясне. Самостійним проектом має стати будівництво тролейбусної лінії на вулиці Варшавській – від просп. Чорновола до вулиці Панча та на вулиці Панча, у мікрорайоні Новий Львів – від вулиці Стрийської до проспекту Червоної Калини, на проспекті Червоної Калини – від вулиці Угорської до вулиці Сихівської», – розповіли також на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Голова постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остап Доскіч зазначив: «Розширення трамвайно-тролейбусної мережі – це лише початок змін, які мали б сприяти покращенню транспортної логістики у Львові. І цього, звісно, не достатньо. Мало просто провести додаткові лінії електропередач та закупити рухомий склад. Ми уже сьогодні стикаємося із кадровою проблемою: критично бракує водіїв трамваїв та тролейбусів. Гідна зарплата та хороші соціальні пакети – наше головне завдання на сьогодні. Крім цього, потрібно вивести на інший рівень процес обслуговування рухомого складу: ремонтувати комунальний транспорт треба якісно і швидко. І лише всі ці складові допоможуть львів’янам відчути бодай якесь покращення у наданні цих послуг».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:04 13 листопада 2019 р.

На ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України

Сьогодні на ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України, обласної та міської влади. До наради долучились також посадовці Львівської міської ради, які вже раніше виїжджали на це підприємство та вивчали ситуацію з готовністю мереж до нового опалювального сезону.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 306

21:30 13 листопада 2019 р.

Новояворівську ТЕЦ планують зробити державною і відновити її роботу

Сьогодні заступники міського голови Львова Геннадій Васьків та Ірина Маруняк, спільно з керівником ЛМКП «Львівтеплоенерго» Валентином Вольським, взяли участь в координаційній нараді щодо відновлення тепла у Новояворівську, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на території ТЕЦ. Також посадовці планують відвідати ТЕЦ у Новому Роздолі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 387

15:33 13 листопада 2019 р.

Суд у Львові над працівниками грального бізнесу на «порозі» його узаконення

Сьогодні, 13 листопада, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Суд над працівниками грального бізнесу на «порозі» його узаконення: є державна ліцензія, офіційне працевлаштування, сплачені податки, а діяльність – незаконна».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 474

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу