На сесії ЛМР розглянуть проект будівництва трамвайної лінії «Львів-Винники»

15:40 31 січня 2019 р.

  • 0
  • 786


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради представили депутатам перелік напрямків розширення мережі міського електричного транспорту у Львові, який розглядатимуть і затверджуватимуть на сесії ЛМР.

Виконувач обов’язків начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика поінформував на засіданні постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР: «Спільно з ЛКП «Львівелектротранс» ми напрацювали напрямки, де можливо будувати тролейбусні лінії або трамвайні колії. Це технічна ухвала про те, що ми бачимо на перспективу. Якщо буде фінансування, то рухатимемося далі. Ми резервуємо землі, щоб зокрема, земельне управління врахувало у майбутньому, де мають бути трамвайні колії чи тролейбусні лінії».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів ЛМР, де також розповіли: «Отож, відповідно до пропонованого переліку, з-поміж 25 напрацьованих напрямків 10 стосується будівництва та відновлення трамвайних ліній і 15 – будівництва, відновлення тролейбусних ліній і запуску руху тролейбусів з автономним ходом. Для прикладу, пропонують відновити трамвайну лінію на вулиці Коперника (від вулиці Сахарова до вулиці Бандери) у складі проекту реконструкції вулиці. Як самостійний проект заплановано прокласти трамвайну лінію від вулиці Промислової до вулиці Хмельницького. Частково у складі проекту реконструкції вулиці і частково як самостійне розглядається будівництво трамвайної лінії на вулиці Личаківській – від вулиці Пасічної до Винники».

«Як перспективний напрямок, розглядається будівництво тролейбусної лінії на вулиці Кульпарківській – від вулиці Антоновича до вулиці Городоцької. Частково у складі проекту будівництва вулиці і частково як самостійний проект пропонують будівництво тролейбусної лінії від мікрорайону Левандівка до мікрорайону Рясне. Самостійним проектом має стати будівництво тролейбусної лінії на вулиці Варшавській – від просп. Чорновола до вулиці Панча та на вулиці Панча, у мікрорайоні Новий Львів – від вулиці Стрийської до проспекту Червоної Калини, на проспекті Червоної Калини – від вулиці Угорської до вулиці Сихівської», – розповіли також на інформаційному порталі депутатів ЛМР.

Голова постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остап Доскіч зазначив: «Розширення трамвайно-тролейбусної мережі – це лише початок змін, які мали б сприяти покращенню транспортної логістики у Львові. І цього, звісно, не достатньо. Мало просто провести додаткові лінії електропередач та закупити рухомий склад. Ми уже сьогодні стикаємося із кадровою проблемою: критично бракує водіїв трамваїв та тролейбусів. Гідна зарплата та хороші соціальні пакети – наше головне завдання на сьогодні. Крім цього, потрібно вивести на інший рівень процес обслуговування рухомого складу: ремонтувати комунальний транспорт треба якісно і швидко. І лише всі ці складові допоможуть львів’янам відчути бодай якесь покращення у наданні цих послуг».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:32 21 травня 2019 р.

У Львові буде публічне обговорення розвитку вулиці Виговського

У неділю, 26 травня, команда Інституту міста в рамках навчального курсу з міського розвитку «City Makers' Course Lviv» та «Інститутом» міста організує публічне обговорення напрацювань щодо можливого розвитку громади вулиці Виговського».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 387

17:00 21 травня 2019 р.

Райадміністрації Львова відкриють двері для учасників АТО та ООС

У вівторок, 28 травня, в районних адміністраціях Львова влаштують для учасників операції об’єднаних сил (ООС) та антитерористичної операції (АТО) зустрічі у форматі «День відкритих дверей».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 342

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “Місіс “Східна Європа" вперше у Львов

Рубрика: Культура

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу