На сесії Львівської міськради затвердили програму підтримки трьох громад

16:15 14 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

ЛМР затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад міста Винники та селищ Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки.

«У Львові затвердили програму підтримки громад Винник, Рудно та Брюхович – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Львівська міська рада затвердила Комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури громад міста Винники та селищ Рудно і Брюховичі на 2016-2020 роки. Відповідне рішення вона прийняла сьогодні, 14 липня, під час пленарного засідання сесії.

Метою Програми є соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад міста Винники і селищ Рудно та Брюховичі. Очікується, що її виконання дасть змогу забезпечити ці громади якісними адміністративними, медичними, житлово-комунальними, транспортними послугами, належним рівнем благоустрою населених пунктів, освітянським та культурним розвитком, сприяти залученню інвестицій, розвитку рекреації тощо. Йдеться, зокрема, про необхідність проведення:

у Винниках – капремонту в школах №20 та «Берегиня» і добудови частини будівлі школи №47; реконструкції народного дому, клубу «Дозвілля» та дитячої бібліотеки; будівництво автостанції у Винниках; каналізування; реконструкція вуличного освітлення та капремонт доріг; створення ЦНАПу тощо;

у Рудному – збільшення обсягу питної води, яку з 2009 року довозять до селища зі Львова; каналізування; будівництва водопроводу та каналізаційних колекторів, реконструкція мереж водопостачання; капремонту мереж зовнішнього освітлення та доріг у селищі, завершення будівництва амбулаторії та добудова нового корпусу школи №74; відкриття ЦНАПу тощо;

у Брюховичах – розширення школи №41 та ДНЗ №143; каналізування; капремонту дороги між селищем та Львовом із будівництвом велодоріжки та освітленням, ремонту дорожнього покриття центральних вулиць; реконструкції бібліотеки та музичної школи; проведення водопровідних мереж та будівництвп каналізації для забезпечення поліклініки водопостачанням та водовідведенням тощо.

Нагадаємо, що місто Винники і селища міського типу Рудно та Брюховичі, відповідно до адміністративно-територіального устрою України, належать до міста Львова з міською та селищними радами відповідно. Відтак, відповідно до Бюджетного кодексу України, видатки на освіту, охорону здоров'я, культуру та інфраструктуру в їх межах здійснюють за кошти загального фонду міського бюджету Львова».

dailylviv.com

До теми

18:50 27 лютого 2021 р.

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати без обмежень до 6 березня

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.

Рубрика: Ситуації

14:54 27 лютого 2021 р.

У Чернівцях у лікарні людина загинула від вибуху

27 лютого о 13:15 у м. Чернівці по вул. Героїв Майдану, 226 в палаті на 2 поверсі п’ятиповерхової будівлі Міської клінічної лікарні № 1 стався спалах кисневої труби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу