На сесії Львівської міськради вилучили з порядку денного три питання

12:15 20 липня 2017 р.

У четвер, 20 липня, під час пленарного засідання ЛМР з порядку денного були вилучені три ухвали щодо відведення та поділу земельних ділянок.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Дві ухвали уже раніше були заветовані міським головою і направлені із зауваженнями на повторний розгляд. «Зокрема, вилучили ухвалу «Про надання ТзОВ «Галіція-Сервіс» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Володимира Великого, 2-а»  (ухвала прийнята на пленарному засіданні 27.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд). За словами міського голови, ухвала зупинена, щоб знайти порозуміння, бо на цій ділянці незаконно збудовані приватні будинки».

Міський голова Андрій Садовий пояснив: «Коли ми готувались до «Євро-2012», ми надали низку ділянок для будівництва готелів без оплати. Власне, це підприємство скористалось такою можливістю, і була надана ділянка для будівництва готелю. Це було вигідно для міста тому, що це робочі місця і депутати йшли на зустріч. Яке було наше здивування, коли на цій території збудували приватні особняки. Це факт обдурення громади Львова. Враховуючи, що дана ухвала має безпосереднє відношення до даного факту, я заветував дану ухвалу для того, щоб знайти якесь порозуміння. Якщо люди,  які порушили закон та збудували там особняки, заплатять за землю громаді Львова, то місто отримає дохід, який ми втрачаємо. Якщо не заплатять, я буду вважати, що нас обдурили. Тому департамент взяв це питання для опрацювання, щоб знайти можливість його врегулювати». 

Також вилучили ухвали «Про затвердження ТзОВ «Данко-два» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вуитці Миколайчука, 38 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29 червня 2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд) й «Про затвердження ОСББ «На Ковельській, 63» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вулиці Ковельській, 63», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу