На сесії Львівської міськради скоригували бюджет розвитку (+відео)

18:30 14 липня 2016 р.


Фото: zbruc.eu

На рекультивацію звалища в Грибовичах спрямовано 10 мільйонів гривень.

«Львівська міськрада схвалила зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Цим рішенням передбачено розподіл суми перевиконання бюджету, що становить близько 215 мільйонів гривень. Йдеться, зокрема, про спрямування: трьох мільйонів гривень – на ремонт квартир учасників АТО; 15 мільйонів гривень – на закупівлю медичного обладнання (апаратів дихання) для установ сфери охорони здоров’я; чотирьох мільйонів гривень – на спортивні та ігрові майданчики; трьох мільйонів гривень – на освітлення у місті Винники, одного мільйону гривень – на проведення інших інфраструктурних робіт; 14 мільйонів гривень – на водовідведення і водозабезпечення у Винниках; 16,3 млн. гривень – для обладнання кабінетів фізики в школах міста; 35 мільйонів гривень – для забезпечення мешканців Львова гарячим водопостачанням; 10 мільйонів гривень – на рекультивацію полігону в Грибовичах; 21,3 млн. гривень – для компенсації «Спецкомунтрансу» за вивезення твердих побутових відходів на великі відстані; п’яти мільйонів гривень – на будівництво школи в селі Малехів; шести мільйонів гривень – на придбання електротранспорту фірми «Електронтранс».

Як пояснила керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, щодо рекультивації Грибович ідеться лише про перший етап проведення необхідних робіт. За словами міського голови Львова Андрія Садового, виконання їх заплановано розпочати одразу ж після відповідних коригувань проекту інститутом «Гірхімпром», тобто, за очікуваннями, уже наступного місяця».

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу