На сесії Львівської міськради скоригували бюджет розвитку (+відео)

18:30 14 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zbruc.eu

На рекультивацію звалища в Грибовичах спрямовано 10 мільйонів гривень.

«Львівська міськрада схвалила зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста – повідомили сьогодні, 14 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Цим рішенням передбачено розподіл суми перевиконання бюджету, що становить близько 215 мільйонів гривень. Йдеться, зокрема, про спрямування: трьох мільйонів гривень – на ремонт квартир учасників АТО; 15 мільйонів гривень – на закупівлю медичного обладнання (апаратів дихання) для установ сфери охорони здоров’я; чотирьох мільйонів гривень – на спортивні та ігрові майданчики; трьох мільйонів гривень – на освітлення у місті Винники, одного мільйону гривень – на проведення інших інфраструктурних робіт; 14 мільйонів гривень – на водовідведення і водозабезпечення у Винниках; 16,3 млн. гривень – для обладнання кабінетів фізики в школах міста; 35 мільйонів гривень – для забезпечення мешканців Львова гарячим водопостачанням; 10 мільйонів гривень – на рекультивацію полігону в Грибовичах; 21,3 млн. гривень – для компенсації «Спецкомунтрансу» за вивезення твердих побутових відходів на великі відстані; п’яти мільйонів гривень – на будівництво школи в селі Малехів; шести мільйонів гривень – на придбання електротранспорту фірми «Електронтранс».

Як пояснила керівник міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, щодо рекультивації Грибович ідеться лише про перший етап проведення необхідних робіт. За словами міського голови Львова Андрія Садового, виконання їх заплановано розпочати одразу ж після відповідних коригувань проекту інститутом «Гірхімпром», тобто, за очікуваннями, уже наступного місяця».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації