На сесії ЛМР затвердили комплексну програму профілактики злочинності

14:05 11 лютого 2016 р.


Фото: galinfo.com.ua

Начальник юридичного управління міськради Гелена Пайонкевич повідомила в п’ятницю, що з міського бюджету скерують кошти для придбання обладнання й предметів довгострокового користування, які в подальшому будуть передані обласному управлінню Національної поліції.

«Сесія Львівської міської ради затвердила Комплексну програму профілактики злочинності у мЛьвові на 2016-2017 роки», – повідомили сьогодні, 11 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Основним завданням цієї програми є спрямування з міського бюджеті коштів у сумі один мільйон 513,5 тисячі гривень для придбання обладнання та предметів довгострокового користування, які в подальшому будуть передані Головному управлінню Національної поліції у Львівській області. Зазначене питання є погоджене на профільній депутатській комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова». 

Основним стратегічним завданням Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки є забезпечення профілактики боротьби зі злочинністю, що буде сприяти подальшому вдосконаленню практичної діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів області у питаннях забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягненню уповільнення темпів її зростання на основі чітко визначених пріоритетів, поступового нарощування зусиль держави і громадськості, вдосконалення організації, засобів і методів запобігання злочинам та їх розкриття.

Програма передбачає організаційне забезпечення профілактики злочинності, захист життя, здоров’я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань, протидію організованій злочинності, зменшення криміногенного тиску на економічні відносини, мінімізацію злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище, запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму, протидію рецидивній злочинності, охорону громадського порядку, посилення контролю за дотриманням законодавства під час провадження господарської діяльності, набуття та реалізації майнових прав, матеріально-технічне та фінансове забезпечення». 

dailylviv.com

До теми

18:55 24 жовтня 2021 р.

У Львові викрали 9-місячну дитину

Поліція Львівщини розшукує зловмисника, причетного до викрадення 9-місячної дитини. Також правоохоронці встановлюють місце перебування самої дитини.

Рубрика: Ситуації

17:44 24 жовтня 2021 р.

Зіткнувся з бетонною огорожею: рятувальники трьох міст визволяли потерпілих з автомобіля

24 жовтня в с. Руденко Червоноградського району водій автомобіля "Opel Astra", чоловік 1987 року народження, не впорався з керуванням та зіткнувся з бетонною огорожею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу