На ремонт доріг в обласному бюджеті Львівщини передбачено 61,5 млн. грн.

15:33 28 березня 2014 р.


Фото: molodza.lviv.ua

Зокрема, 51,44 млн. – на реконструкцію шляхів загального користування місцевого значення, а 5,67 млн. – на ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах.

Прес-служба Львівської облдержадміністрації повідомляє сьогодні, 26 березня, що голова ЛОДА Ірина Сех затвердила перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2014 році коштом спецфонду обласного бюджету. Передбачено на ці роботи у 2014 році 61 млн. 508 тис. грн.

Таку суму закладено у Програмі фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2014 рік, яка затверджена рішенням Львівської обласної ради № 1007 від 18 березня 2014 року. Програма передбачає повторне затвердження переліків об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг, роботи на яких не завершено або не було  розпочато у 2013 році.

Зокрема, 51 млн. 441 тис. грн. буде спрямовано на ремонт доріг загального користування місцевого значення, 5 млн. 67 тис. грн. – на дороги комунальної власності у населених пунктах області.

Ірина Сех пояснила: «Зазначені кошти на ремонт доріг загального користування та комунальної власності  було передбачено в обласному бюджеті на 2013 рік. Однак із Києва гроші так і не надійшли, запланований ремонт доріг не було проведено через відсутність фінансування. Зараз документ скеровано в Службу автомобільних доріг та в органи місцевого самоврядування для виконання».

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу