На ремонт доріг Львів-Радехів-Луцьк і Сколе-Славське скерують ще 29,6 млн. гривень

18:30 20 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: wz.lviv.ua

Наша область отримала завдяки перевиконанню планів на митниці додаткові кошти.

«Міністерство фінансів України перерахувало Львівщині другий транш коштів від перевиконання загального обсягу митних платежів у вересні. Ще 29,6 млн. гривень надійшло у віторок, 20 жовтня, на рахунки облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 20 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Ці кошти скерують на ремонт доріг Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, яка також наголосила: «Це вже друга сума, котру отримала область від перевиконання митних платежів. Ці кошти будуть перераховані підрядникам, які виконують ремонтні роботи на дорозі Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське».

Виконавцями робіт є ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» (Львів-Радехів-Луцьк) та ТОВ «Автомагістраль-Південь» (Сколе-Славське). Нагадаємо, що перший транш у розмірі 29 млн грн надійшов ще у суботу, 17 жовтня.

Очікується також, що у жовтні планові показники на Львівській митниці вдасться перевиконати на понад 100 мільйонів гривень. Відтак, Львівщина зможе отримати ще близько 60 мільйонів на ремонт доріг.

Нагадаємо, що Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

На Львівщині за рахунок цих коштів заплановано відремонтувати три автодороги: Львів-Радехів-Луцьк (Н-17), ділянки Львів-Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24)».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини