На посаду директора Львівського управління антикорупційного бюро претендують 37 кандидатів

20:14 30 грудня 2015 р.


Фото: Radio Free Europe / Radio Liberty

Повноваження керівника Львівського територіального управління поширюватимуться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області

«Станом на 29 грудня до Національного антикорупційного бюро України надійшло 37 пакетів документів кандидатів на посаду директора Львівського управління та 20 – Одеського», – повідомили в прес-службі НАБУ, де також поінформували:

«Прийом документів від кандидатів на посади завершився. Охочі взяти участь у конкурсі мали можливість подати документи з 14 по 28 грудня. Конкурсні комісії чекатимуть ще декілька днів для того, щоб отримати поштою документи, відправлені кандидатами у визначені строки. Попереду наступні етапи конкурсу – тестування та співбесіда». «Повноваження керівника Львівського територіального управління поширюватимуться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області, а керівника Одеського територіального управління — на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області», – поінформували також у прес-службі Національного антикорупційного бюро України.

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу