На порталі ДФС запрацювала альтернативна версія для людей з вадами зору й слуху

19:55 10 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки Державної фіскальної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Наразі сервіс працює в тестовому режимі.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров повідомив сьогодні, 10 січня: «З початку 2017 року на веб-порталі ДФС запрацювала альтернативна версія для людей з вадами зору та слуху. Наразі сервіс працює в тестовому режимі. Важливим для нас є те, що користуватися альтернативною версією можна й з мобільних пристроїв, а це, по-перше, зручно для наших клієнтів, а по-друге - відповідає сучасним вимогам Інтернет-користувачів». 

Для переходу до альтернативної версії для людей з особливими потребами на головній сторінці порталу розміщено відповідне гіпертекстове посилання. Складається сервіс з трьох підсистем. Перша – це версія для людей з вадами зору.

Роман Насіров розповів: «Користувач має можливість збільшувати розмір літер тексту та обирати кольорові пари для літер та фону (синій-білий, чорний-білий). При цьому розмір шрифту тексту, за винятком титрів, змінюється в межах до 200 відсотків, а візуальне представлення тексту має коефіцієнт контрастності не менше 5:1».

Друга підсистема розрахована для людей з вадами слуху. В кожну сторінку сайту інтегровано звукові файли, які відтворюватимуть інформацію вказаних сторінок у вигляді синтезованого голосу для сприйняття користувачами Internet на слух.

Третя підсистема – це блок текстового відображення звукової інформації, який дозволятиме адміністраторам сервісу, відповідно до прав доступу, публікувати стенограми матеріалів підрозділу веб-порталу ДФС «Медіа-центр-Відеогалерея».

Альтернативна версія сайту також доступна за посиланням: http://blind.sfs.gov.ua/.

Про це повідомили сьогодні, 10 січня, на сторінці Державної фіскальної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

16:54 25 червня 2022 р.

Анонімний підприємець-військовослужбовець придбав вісім австрійських броньованих машин

Діючий військовослужбовець ЗСУ, спільно зі своїми бізнес партнерами, власним коштом придбав для українських захисників вісім броньованих машин Pinzgauer 2009 року випуску.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу