Сьогодні на площі Ринок у Львові – виставка-ярмарок соціальних організацій

10:38 3 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки ««Екуменічний Соціальний Тиждень» в інтернет-мережі «Facebook»

Львів’яни та гості міста матимуть можливість познайомитись з різними громадськими організаціями, поспілкуватись з їх підопічними та навіть придбати листівки, свічки, ляльки-мотанки та інші речі хенд-мейду.

«У суботу, 3 жовтня 2015 року, у Львові на площі Ринок, 1 відбудеться виставка-ярмарок соціальних організацій, у межах VIII Екуменічного соціального тижня. Час проведення – з 12.00 до 16.00», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Це традиційний захід форуму, під час якого львів’яни та гості міста мають можливість познайомитись з різними громадськими організаціями, поспілкуватись з їх підопічними та навіть придбати листівки, свічки, ляльки-мотанки та інші речі хенд-мейду. 

Серед учасників цьогорічної виставки-ярмарку: Благодійний Фонд «Монар Україна»; Громадянська Організація Науково-видавничий центр «Психологи для психологів»; ГО «Лярш-Ковчег»; Центр духовної підтримки для осіб з особливими потребами «Емаус»; Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»; Благодійний Фонд «Дітям Героїв»; Міжнародний Освітній Центр; ГО «Жіночі перспективи»; ГО «Довіра» та інші.

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері. 8-й Екуменічний соціальний тиждень триватиме з 30 вересня до 3 жовтня 2015 року у Львові». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів