На переїздах «Львівської залізниці» трапилося 17 ДТП

18:00 28 листопада 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

Залізничники закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху на залізничних переїздах із урахуванням складних погодних умов зимової пори.

2018 року на залізничних переїздах регіональної філії «Львівська залізниця» трапилося 17 дорожньо-транспортних подій (ДТП). Таку ж кількість ДТП на переїздах Львівської магістралі було зафіксовано за аналогічний період минулого року.

Занепокоєння залізничників викликає не лише відсутність тенденції до зменшення рівня аварійності на перетинах залізничних доріг з автошляхами, а й збільшення кількості потерпілих унаслідок цих аварій. Адже в 2018-му в ДТП на переїздах травмувалося 12 людей – на сім більше, аніж торік.

Зокрема, четверо людей зазнали смертельних травм. За аналогічний період минулого року внаслідок ДТП на переїздах загинули п’ятеро людей.

Аналіз причин ДТП на переїздах показує, що всі вони стаються із вини водіїв автотранспортних засобів, які грубо порушують правила дорожнього руху. А той факт, що в чотирьох випадках, зафіксованих у цьому році, автотранспорт в’їхав убік поїзда, що рухався через переїзд, свідчить про низький рівень дисципліни водіїв та відсутність належної концентрації у зонах, що вимагають підвищеної уваги.

Відтак, залізничники Львівської магістралі вкотре закликають водіїв бути уважними й обережними під час перетину колії на переїздах та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху з урахуванням складних погодних умов зимової пори. Про це повідомили в прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу