На перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА зріжуть дерева

12:21 14 липня 2021 р.

Фото до новини

Із суботи, 10 липня, розпочалися роботи із заміни всіх комунікацій на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА. На час ремонтних робіт ці перехрестя будуть перекриті для руху.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», зараз на цих перехрестях проводять демонтажні роботи та зрізання кількох дерев, які підлягають видаленню, відповідно до акту обстеження зелених насаджень. На їхньому місці висадять нові.

«Розпочавши роботи на перехрестях з вул. Антоновича і вул. Героїв УПА, було проведено комісійне обстеження стану дерев. За результатами перевірки, згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, №212 від 12 липня 2021 р., з огляду на незадовільний стан, підлягають зрізанню 5 дерев. Відповідно, підрядній організації ТзОВ «Онур» надано дозвіл на проведення цих робіт. Наразі буде зрізано 3 дерева. На їхньому місці, згідно з проектом, будуть висаджені нові дерева», - розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, згідно з наказом департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, ремонтні роботи на перехрестях вул. С. Бандери з вул. Антоновича і вул. С. Бандери з вул. Героїв УПА триватимуть до 20.00 год 1 вересня 2021р.

«Це дуже важливі перехрестя для реконструкції вул. Бандери, оскільки там сходяться дуже складні інженерні мережі. До прикладу, на перехресті вул. Бандери – вул. Антоновича – вул. Русових є чотири колектори. Там необхідно буде облаштувати дві камери для перепідключення, треба з’єднати дощоприймачі, водогін. Аналогічні роботи будуть на перехресті з вул. Героїв УПА.

Ремонтні роботи на цих перехрестях плануємо завершити до кінця літа», - розповідала Оксана Єстеферова, директорка ЛКП «Львівавтодор».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів