На нічних автобусних маршрутах Львова чергуватимуть муніципальні дружинники

17:55 1 липня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Директор ЛКП «Муніципальна дружина» Андрій Струк повідомив сьогодні, 1 липня: «Працівники «Муніципальної дружини» супроводжуватимуть нічні маршрути, адже, зважаючи на пізній час, у який працюватимуть водії та їздитимуть пасажири, необхідно подбати про їхню безпеку».

Із проханням забезпечити патрулювання працівниками  ЛКП «Муніципальна дружина»  усіх нічних маршрутів до підприємства звернувся колектив «Об’єднання «Самопоміч», керівник Львівського міського осередку якого Андрій Шевців, розповів: «Першим нашим кроком було здійснення опитування львів’ян, чи є потреба міста у нічному транспорті. Наступний крок – обговорення та робота над впровадженням ініціативи. Сьогодні розпочинається цей проект, тому важливо врахувати усі чинники, які можуть завадити його реалізації. Найактуальніше питання – це громадська безпека. На базі «Об’єднання «Самопоміч»  функціонує Центр безпеки міста. Відтак, наш колектив прийняв рішення звернутися до «Муніципальної дружини» та у співпраці з ними працювати для безпеки містян».

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також нагадали: «З 1 липня у Львові курсуватимуть нічні автобуси за сімома маршрутами. Відтак, з 23:00 до 06:00 Ви можете їздити містом потрібним Вам автобусом (із переліку наявних) за 8 гривень. Маршрути та графік руху розміщені на сайті Центр міського сервісу (http://city-service.lviv.ua/). Усі пропозиції стосовно нічних автобусів можна залишати за вказаними на ньому контактними номерами. Окрім того, в подальшому на сайті буде розміщено інформацію про сервіси та послуги, які можна отримати у місті».

Як інформував «ЩЛ», відсьогодні у Львові курсуватимуть нічні маршрутні автобуси.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу