На Личакові у Львові зменшили ширину автодороги

13:15 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Очільник «Львівавтодору» запевнив: «Вулицю Личаківську спроектували з врахування інтересів усіх – пішоходів, пасажирів електротранспорту, водіїв авто».

Очільник «Львівавтодору» Роман Познанський розповів сьогодні, 1 лютого: «З минулого року розпочався капітальний ремонт вулиці Личаківської – від перехрестя з вулицею Мечникова до вулиці Пасічної. У проекті, відповідно до якого проводяться ремонтні роботи, враховані інтереси і потреби усіх категорій мешканців Львова – пішоходів, пасажирів електротранспорту і водіїв авто».

«Попередньо, на вулиці Личаківській була досить вузька ділянка для трамвайних колій, тому досить важко було розійтися пішоходам на трамвайних зупинках. Зокрема, небезпечною була зупинка «Вулиця Богдана Котика» в напрямку до центру. На цих зупинках було важко пройти і пішоходам і маломобільним особам. Тому зараз у кількох місцях ми збільшили простір для електротранспорту для того, щоб пасажири могли безпечно пересуватися, та облаштували там зручні зупинки. Відповідно у тих місцях дещо зменшилася ширина дороги для проїзду авто», – повідомив Роман Познанський

Очільник «Львівавтодору» запевнив: «Однак усі зміни відбулися з врахуванням інтересів і потреб усіх категорій мешканців міста та з дотриманням усіх норм і правил безпеки в організації дорожнього руху. Відремонтована вулиця Личаківська буде зручною для усіх».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу