На Личакові у Львові зменшили ширину автодороги

13:15 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Очільник «Львівавтодору» запевнив: «Вулицю Личаківську спроектували з врахування інтересів усіх – пішоходів, пасажирів електротранспорту, водіїв авто».

Очільник «Львівавтодору» Роман Познанський розповів сьогодні, 1 лютого: «З минулого року розпочався капітальний ремонт вулиці Личаківської – від перехрестя з вулицею Мечникова до вулиці Пасічної. У проекті, відповідно до якого проводяться ремонтні роботи, враховані інтереси і потреби усіх категорій мешканців Львова – пішоходів, пасажирів електротранспорту і водіїв авто».

«Попередньо, на вулиці Личаківській була досить вузька ділянка для трамвайних колій, тому досить важко було розійтися пішоходам на трамвайних зупинках. Зокрема, небезпечною була зупинка «Вулиця Богдана Котика» в напрямку до центру. На цих зупинках було важко пройти і пішоходам і маломобільним особам. Тому зараз у кількох місцях ми збільшили простір для електротранспорту для того, щоб пасажири могли безпечно пересуватися, та облаштували там зручні зупинки. Відповідно у тих місцях дещо зменшилася ширина дороги для проїзду авто», – повідомив Роман Познанський

Очільник «Львівавтодору» запевнив: «Однак усі зміни відбулися з врахуванням інтересів і потреб усіх категорій мешканців міста та з дотриманням усіх норм і правил безпеки в організації дорожнього руху. Відремонтована вулиця Личаківська буде зручною для усіх».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:21 20 травня 2022 р.

Загроза обстрілів з Білорусі

У Генштабі повідомили про загрозу ракетно-бомбових ударів і артилерійського обстрілу з території Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу