На львівських перехрестях скоротився рівень забрудненості повітря, – «АТУ»

11:40 9 жовтня 2015 р.


Фото: autopalace.com.ua

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» не виявила цього року суттєвих порушень правил благоустрою міських територій.

«Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» щокварталу проводить перевірку рівня забруднення повітря транспортними викидами на 25-ти перехрестях Львова із найбільш пожвавленим транспортним потоком. Вимірювання здійснювались для виявлення у повітрі таких елементів: вуглецю оксид, азоту оксид, азоту діоксид та ангідрид сірчистий», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Паралельно із забором проб визначаються фізичні параметри повітря, такі як атмосферний тиск, температура навколишнього середовища, швидкість руху повітря, а також підрахунок інтенсивності транспортного потоку на відстані 1-1,5 метра від проїжджої частини дороги.  Дані, отримані під час ІІІ кварталу, порівняно із ІІ кварталом 2015 року, показали, що рівень забрудненості атмосферного повітря на львівських перехрестях скоротився в середньому на 0,2-0,4. 

«На основі отриманих даних, у Львові визначено одне перехрестя із безпечним рівнем (між вулицями Січових Стрільців і Гнатюка), 16 – зі слабким рівнем, вісім – із помірним рівнем забруднення», – розповів начальник хімічної лабораторії Ігор Гуменний. Основними джерелами забруднення атмосферного повітря у місті надалі залишаються шкідливі викиди автотранспорту та промислових підприємств».

dailylviv.com

До теми

19:31 2 березня 2021 р.

ДТП з Дубінським: нардеп в'їхав в авто головного інспектора ДФС Львівщини

Учора зранку, 1 березня, у місті Стрий Львівської області нардеп Олександр Дубінський, керуючи автомобілем Toyota Land Cruiser (держномер АА9955ХМ), виїхав на смугу зустрічного руху і зіткнувся з автомобілем Jeep Compass.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу