На Львівській залізниці загинули цього року 49 людей

10:42 12 жовтня 2016 р.

Залізничники стверджують, що лише у вересні провели в рамках місячника із профілактики невиробничого травматизму 1457 лекцій у 885 навчальних закладах, охопивши майже 92 тисячі молодих людей.

Під час наради у рамках робочого візиту на Львівщину заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, в.о. начальника Львівської магістралі Іван Груник поінформував про ситуацію із невиробничим травматизмом на об’єктах залізниці та дотриманням безпеки руху. За його словами, впродовж дев’яти місяців 2016 року на території Львівської залізниці зафіксували 83 випадки травмування сторонніх осіб, 49 із них отримали травми, несумісні із життям.

Іван Груник також запевнив, що цьогоріч Львівська магістраль двічі долучалась до місячника безпеки на залізничному транспорті – у березні та вересні, а її фахівці проводили зустрічі у школах та вищих навчальних закладах із молодим поколінням, ми звертались до обласних державних адміністрацій із проханням провести додаткові виховні бесіди у школах, а також скеровували листи до основних релігійних конфесій регіону, щоб вчергове нагадати людям про підвищену небезпеку. Лише впродовж вересня залізничники провели в рамках місячника із профілактики невиробничого травматизму 1457 лекцій у 885 навчальних закладах, охопивши майже 92 тисячі молодих людей.

Також спільно із воєнізованої охороною провели 143 рейди щодо виявлення порушників – за результатами рейдів затримали та оштрафували 141 людину, яка порушувала правила поведінки на об’єктах залізничної інфраструктури. Натомість заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відзначив, що на Львівській залізниці ситуація із безпекою руху та невиробничим травматизмом краща, порівняно із іншими магістралями України.

Очільник Львівської залізниці також акцентував на нараді увагу і на безпеці руху потягів. За його словами, від початку року на Львівській залізниці зафіксовано 33 випадки несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу магістралі. Це крадіжки елементів верхньої будови колії, приладів СЦБ та зв’язку, розукомплектування рухомого складу. 

Керівник Львівської залізниці наголосив: «І це не просто крадіжка, яка завдає матеріальних збитків залізниці – такі дії несуть пряму загрозу життям тисяч людей, які працюють і подорожують залізничним транспортом, тож наслідки можуть бути катастрофічні».

Відтак, Іван Груник вкотре висловив ініціативу щодо необхідності законодавчої заборони прийому металобрухту від фізичних осіб. Про це повідомили в прес-службі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу