На Львівській залізниці зачекалися за перевезення студентів 22,8 млн. гривень

12:00 19 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zakarpattya.net.ua

На магістралі скаржаться: «На нульовому рівні залишаються компенсації за перевезення інвалідів, ветеранів та учасників Другої світової війни – їх перевезли на суму дев’ять мільйонів 193,9 тисячі гривень, а також дітей від шести до 14 років – нарахована сума за пільгове перевезення дітей складає сім мільйонів 816,1 тисячі гривень».

«У першому півріччі 2016 року Львівська залізниця перевезла у потягах дальнього сполучення понад 3,4 мільйона пасажирів», – повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі, де також поінформували:

«За інформацією пасажирської служби регіональної філії «Львівська залізниця», у січні-червні 2016 року послугами перевезення у потягах далекого сполучення скористались три мільйони 410 тисяч 43 пасажири. Доходи від реалізації квитків у першому півріччі 2016 року склали 381 мільйон гривень, коли ж витрати на організацію руху пасажирських потягів складають понад 1 млрд 632 мільйони гривень.

У приміському сполученні за півроку лише чотири мільйони 862 тисяч 884 пасажири оплатили проїзд у електро- та дизель-поїздах на загальну суму близько 35 мільйони гривень, коли витрати складають 615 мільйонів. Особливо цинічно на цьому фоні виглядає повне ігнорування органами місцевого самоврядування та міністерствами своїх обов’язків щодо відшкодування магістралі витрат на перевезення пасажирів пільгових категорій.

За шість місяців Львівська залізниця перевезла у приміському сполученні громадян пільгових категорій на загальну суму 39 мільйонів 501,6 тисячі гривень. Державні адміністрації семи західних областей за цей час не повернули магістралі жодної гривні. 

Більш того, лише дві області – Волинська та Закарпатська – передбачили у своїх бюджетах суми на компенсацію витрат залізниці, проте  набагато менші за реальні витрати. У січні-червні приміські потяги Львівської магістралі перевезли пільговиків на Волині на загальну суму чотири мільйони 73,1 тисячі гривень, а у бюджеті на компенсації передбачили на увесь 2016 рік лише два мільйони 533,7 тисячі гривень. У кошторисі Закарпатської області заклали 500 тисяч гривень. на компенсації витрат залізниці, коли вже за півроку нарахована сума складає два мільйони 874,5 тисячі гривень.

Інші області поки взагалі не внесли зміни до річних бюджетів та не передбачили компенсацій для магістралі, тим часом на Львівщині нарахована сума за перевезення пільговиків складає 16 мільйонів 470,1 тисячі гривень. У Тернопільській області – сім мільйонів 560,7 тисячі гривень. На Прикарпатті – чотири мільйони 114,2 тисячі гривень,. На Буковині – один мільйон 403,7 тисячі гривень. На Рівненщині – три мільйони 5,2 тисячі гривень.

Міністерство освіти має повернути Львівській магістралі загалом 22 мільйони 848,1 тисячі гривень, нарахованих за пільгове перевезення студентів – за шість місяців компенсували лише 759,6 тисячі гривень із цієї суми. На нульовому рівні залишаються компенсації за перевезення інвалідів, ветеранів та учасників Другої світової війни – їх перевезли на суму дев’ять мільйонів 193,9 тисячі гривень, а також дітей від шести до 14 років – нарахована сума за пільгове перевезення дітей складає сім мільйонів 816,1 тисячі гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації