На «Львівській залізниці» посилили антивандальний захист обладнання

17:45 27 січня 2020 р.


Фото: railway.lviv.ua

Зв’язківці «Львівської залізниці» встановили понад 150 пристроїв СЦБ, аби вберегти її обладнання від спроб крадіжок і умисного псування.

Про це повідомили в понеділок, 27 січня, на сайті «Львівської залізниці», де також розповіли, що надійним захистом, який уже не один рік доводить свою ефективність, є 800-кілограмові залізобетонні саркофаги, якими залізничники накривають дросель-трансформатори. Впродовж минулого року на Львівській магістралі встановили 108 таких конструкцій на дільницях обслуговування Львівської, Стрийської, Мукачівської та Ужгородської дистанцій сигналізації і зв’язку.

Таким чином, близько половини зі загальної кількості «дроселів», які забезпечують роботу магістралі, надійно захищені від стороннього втручання. Крім того, впродовж минулого року замінено 30 переїзних дзвінків на сповіщувачі типу «Сирена», впроваджено сигналізацію контролю відкриття дверей на 12 релейних шафах, ще 12 релейних та батарейних шаф захищено шляхом підвищення надійності замкових пристроїв.

Як інформував «ЩЛ», стрільці «Львівської залізниці» оштрафували 1924-х порушників.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу