На Львівщину вже переїхали 762 мешканців Криму й Півдня та Сходу України

14:04 17 березня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

Повідомляючи про це в понеділок, голова обласної ради Петро Колодій додає, що сьогодні очікує ще 31.

Він також поінформував, що станом на ранок 17 березня вже влаштовано 762 особи, які прибули на тимчасове проживання до Львівської області із Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, серед них – 429 дорослих та 333 дітей.  Петро Колодій повідомив також:

«Зокрема, 50 дітей, які приїхали на Львівщину, навчаються у школах Львова та області, восьмеро діток відвідують дошкільні навчальні заклади. Чотири студенти, які прибули із АР Крим та південно-східних областей України, днями розпочнуть навчання у вищих навчальних закладах Львова: у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка». Також вирішується питання із отриманням пенсіонерами, які прибули на Львівщину, пенсій». 

За інформацією Департаменту соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації, станом на ранок 17 березня на гарячу лінію Львівської обласної ради звернулося 349 сімей з АР Крим та південно-східних областей України, які хочуть приїхати на тимчасове проживання у Львівську область. Це – 1692 особи, з них - 813 дорослих та 879 дітей. Також на гарячу лінію обласної ради зголосилися 

293 сім'ї з Львівщини, які готові прийняти на тимчасове проживання 1517 осіб. Сьогодні очікується прибуття на Львівщину ще 31 особи.

Про це повідомляє сьогодні, 17 березня, прес-служба обласної ради.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу