На Львівщині знеструмлено 10 населених пунктів

09:15 1 листопада 2016 р.

У понеділок, 31 жовтня, були зафіксовані порушення в роботі систем життєзабезпечення у Дрогобицькому, Стрийському й Золочівському районах.

Унаслідок цих порушень без електропостачання залишилися 10 населених пунктів: вісім – повністю, а два – частково. Зокрема у Дрогобицькому районі в понеділок, 31 жовтня, о 14:25 внаслідок пошкодження повітряної лінії електропередач без електропостачання частково залишилося село Попелі. Роботи з ліквідації цієї аварії будуть продовжені з настанням світлого часу доби 1 листопада.

Натомість у Стрийському районі в понеділок, 31 жовтня, близько 16:30 унаслідок пошкодження кабелю без електропостачання частково залишилося село Грабовець. Роботи з ліквідації цієї аварії також будуть продовжені з настанням світлого часу доби 1 листопада.

У Золочівському районі в понеділок, 31 жовтня, о 21:40 внаслідок пошкодження повітряної лінії електропередач без електропостачання повністю залишилися вісім населених пунктів – села Коропець і Підгір’я, а також хутори Лісові, Золотий Потік, Цици, Сукманів, Роздоріжний і Підгай. Аварійна бригада Золочівського РЕМ відновила електропостачання Підгір’ю, Лісовим і Цицам 1 листопада о 00:42. Роботи з ліквідації пошкоджень будуть продовжені з настанням світлого часу доби 1 листопада.

Про це повідомили сьогодні, 1 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу