На Львівщині знайшли артснаряд біля житлових будинків

09:15 3 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/MNSLVIV

2 квітня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час прогулянки в лісовому масиві на відстані 50 метрів від житлових будинків у селі Косарщина в Бродівському районі виявили предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Про це повідомили в середу, 3 квітня, в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Цього ж дня о 15:45 надійшло повідомлення, що під час польових робіт у полі  на відстані 200 метрів від житлових будинків в селі Клекотів у Бродівському районі та 400 метрів від польової дороги виявили предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни».

«2 квітня о 18:26 надійшло, ще одне повідомлення, що під час земляних робіт на відстані 30 сантиметрів від житлового будинку в селищі Новий Яричів у Кам'янка-Бузькому районі виявили предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки, – повідомили також в обласному управлінні ДСНС. – Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів