На Львівщині вже завершилися військові навчання «Репід Трайдент-2016» (+відео)

16:45 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-група «Репід Трайдент-2016»

Цьогорічний «РепідТрайдент» поєднав понад 1800 солдатів та офіцерів із 13 країн світу.

«У пятницю, 8 липня, на Львівщині завершилось українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «РепідТрайдент-2016», – повідомили «Щоденному Львову» підполковники Володимир Скоростецький і підполковник Василь Лабай з прес-групи «Репід Трайдент-2016» , які також розповіли подробиці:

«На стадіоні військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, востаннє вишикувались підрозділи країн-учасниць. Цьогорічний «Репід Трайдент» поєднав понад 1800 солдатів та офіцерів із 13 країн світу.

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив: «Присутність на цих навчаннях військовослужбовців із понад десяти країн свідчить про підтримку України на її шляху до свободи і демократії. Черговий раз підкреслюю наше спільне прагнення до миру і стабільності в Європі, а також в усьому світі. Навчаючись разом ми вчилися один в одного. Ми радо сприймаємо знання і досвід, яким ви щедро ділилися. У той же час, ви могли ознайомитися із унікальним досвідом українських підрозділів, який набули військовослужбовці в АТО. Переконаний, що ці навчання були взаємокорисними для всіх нас». 

В урочистій обстановці військовослужбовці ВДВ та морської піхоти ЗС України, а також американські солдати під гімни обох країн спустили зі щогл прапори України та США. Співкерівник навчання з американської сторони полковник армії США Нік Дусіч наголосив: «Завдяки титанічним зусиллям з боку української сторони та плідній співпраці зі США «Рапід Трайдент» продовжує еволюціонувати на шляху до навчань світового масштабу, який вимагає одночасно для усіх категорій виростати від взводного рівня до рівня бригади. І не зважаючи на умовність навчального сценарію, кожен присутній тут солдат сил НАТО чи країн- партнерів відчули напруженість та тривогу з якими живуть українці. Бійцям в строю висловлюю щиру подяку за вагомий внесок та успішність у проведенні навчань, адже саме ваше бажання вдосконалюватися помножене на професіоналізм радників та інструкторів, стала запорукою відмінного навчального середовища».

Кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменний сертифікат. Також, відбулося нагородження військовослужбовців України, США та країн-учасниць. Зокрема, співкерівник навчання з американської сторони полковник армії США НікДусіч заохочений відзнакою Міністерства оборони Укрїни «Знак пошани». Низка військовослужбовців отримала подяки та грамоти.

Співкерівник навчання з української сторони полковник Едуард Москальов зазначив: «Хочу висловити слова щирої вдячності усім тим, хто підтримував нас як під час планування, так і під час самого навчання. Вдячні нашим партнерам за відданість і професіоналізм виявлені під час підготовки наших підрозділів. Звертаючись до усіх учасників навчання висловлюю впевненість у тому, що виконуючи завдання, які ставилися перед вами ви отримали можливість навчати один одного та обмінювалися знаннями і бойовим досвідом, а багато хто і з вас знайшов нових друзів та товаришів по зброї. Ці два тижні дозволили нам здобути безцінний досвід та створили основу для продовження майбутньої міцної співпраці».

Згодом, відбулась неофіційна церемонія обміну пам’ятними подарунками між підрозділами. А також спільне фотографування із бойовою технікою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації