На Львівщині завершили планування навчань «Репід Трайдент»

16:15 15 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

На Львівщині відбулася заключна конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2018».

Про це повідомили в п’ятницю, 15 червня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (МЦМБ) представники країн-учасниць обговорили низку питань щодо планування, підготовки, забезпечення та проведення цьогорічного навчання. У заході, зокрема, взяли участь військовослужбовці ЗС України, США, Республіки Польща, Румунії, Молдови, Болгарії, Грузії, Азербайджану, Литви, Туреччини, а також представники органів військового управління НАТО».

«Під час конференції її учасники спільно обговорили у робочих підгрупах основні питання організації та проведення навчання, а також провели рекогносцировку місць проведення навчання, розміщення особового складу військових контингентів тощо. Крім того, вони ознайомилися з інфраструктурою МЦМБ», – поінформували також в облраді.

«Цьогорічне командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2018» триватиме з 3 до 15 вересня на Львівщині. Участь у цьому заході візьмуть близько 2300 військовослужбовців з різних країн. Найбільш численним, як й зазвичай, буде український контингент, значну частину котрого складатимуть військовослужбовці однієї з бойових бригад ЗС України. Також до навчань будуть залучені представники Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу