На Львівщині завершується обласний конкурс проєктів

14:48 13 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА нагадує про конкурсний відбір проектів у межах реалізації обласних програм газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, «Питна вода» й зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що ці програми передбачають будівництво та реконструкцію водопровідних мереж, будівництво та реконструкцію мереж зовнішного освітлення й будівництво підвідних газопровідних мереж.

Щоб взяти участь у конкурсі, органи місцевого самоврядування до 15 лютого 2020 року мають подати в департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації відповідний пакет документів – проектно-кошторисну документація в цінах поточного року, затверджену в установленому порядку; копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи проведеної в поточному році; документ, який підтверджує співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування. Усі програми передбачають співфінансування з боку місцевих громад у розмірі від 10 до 50 відсотків.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині стартував конкурс молодіжних проектів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 19 лютого 2020 р.

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія братиме участь у цих змаганнях уперше.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині розшукали водія, який збив насмерть жінку

У Львові вимкнули електрику на 23 вулицях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу