На Львівщині заплановано газифікувати 209,4 тисячі домоволодінь у 26-ти селах

17:28 16 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Реалізовувати програму газифікації населених пунктів нашої області розпочнуть зі Зарічного на Жидачівщині.

«Мешканці села Зарічне Жидачівського району нарешті зможуть підвести природний газ до своїх домівок. Львівській облдержадміністрації спільно з ПАТ «Львівгаз» вдалось врегулювати питання із введенням в експлуатацію підвідного газопроводу до цього населеного пункту», – повідомили сьогодні, 16 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Керівник департаменту житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук зазначив: «Таку можливість місцева громада отримала після вирішення усіх юридичних питань, пов’язаних із введенням і експлуатацію підвідного газопроводу. Нам вдалось врегулювати проблему, котра тривала вже близько п’яти років. Відтепер люди можуть підключати газ у свої домогосподарства».

Крім того, Назарій Романчук додав, що департамент також розробив проект Програми газифікації населених пунктів Львівщини, який передбачає завершення робіт з прокладення недобудованих в попередні роки підвідних газопроводів в населених пунктах області. Фінансування здійснюватиметься за кошти обласного та місцевих бюджетів. Загалом у програмі заплановано газифікувати 209,4 тисячі домоволодінь в 26-ти селах». 

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу