На Львівщині вчадів насмерть пенсіонер (оновлено)
09:00 11 березня 2016 р.
Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»
Мешканець Городка знехтував дотриманням правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівальних приладів, за що поплатився життям.
10 березня о 08:45 виникла пожежа у приватному цегляному й критому черепицею одноповерховому житловому будинку розміром вісім на десять метрів на вулиці Львівській у Городку. На місці події (на підлозі поблизу ліжка) виявлено тіло власника будинку, 1935 року народження.
Вогнем знищено підлогу на площі одного квадратного метра. Пожежу ліквідовано сусідами підручними засобами гасіння до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Тіло загиблого доставлено до моргу Городоцької центральної районної лікарні. Попередня причина пожежі – замикання лампи ультрафіолетового випромінювання, загибелі – отруєння продуктами горіння. Проводиться дослідча перевірка.
Про це повідомили сьогодні, 11 березня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі Львівського обласного управління ДСНС розповіли:
«10 березня о 08:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення в житловому будинку №245на вулиці Львівській у Городку. Власник помешкання, 1935 року народження, знехтував дотриманням правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівальних приладів, за що поплатився життям. Прилад тривалий час був увімкнений у електромережу, а чоловік у той час спав.
Перенагрівання приладу спричинило виникнення пожежі та сильне задимлення. Сусіди помітили, як з помешкання іде дим, та врятувати господаря уже не вдалося. Він смертельно отруївся токсичними продуктами горіння.
Пожежу вдалося ліквідувати до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Вогнем знищено підлогу на площі одного квадратного метра. Усі обставини події встановлюють правоохоронці».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
