На Львівщині заборгували працівникам підприємств понад 80 мільйонів гривень

17:30 20 листопада 2015 р.

Фото до новини


Фото: kontrakty.ua

Цьогоріч розпочато 53 кримінальні провадження за фактами невиплати керівництвом підприємств загалом 48,4 мільйона гривень зарплатні своїм підлеглим.

Прокурор Львівської області Роман Федик наголосив сьогодні, 20 листопада, під час розширеної оперативної наради у прокуратурі з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на території області: «Подолання проблеми заборгованості із виплати заробітної плати вимагає комплексної та системної роботи».

Участь в обговоренні найгостріших соціальних проблем, які зумовлюють порушення прав громадян на своєчасне отримання зароблених коштів, взяли керівники органів влади, контролю та правоохоронних органів, зокрема, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат, начальник головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Ігор Кондро, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень, перший заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Микола Самарчук, начальник управління Головного управління Держпраці у Львівській області Галина Семків. Зокрема, в ході засідання озвучено, що сума коштів, яку заборговано працівникам підприємств Львівщини, перевищує 80 мільйонів гривень

Заступник прокурора області Олег Соболь зазначив, що органи прокуратури та поліції на порушення конституційних прав громадян у цій сфері реагували засобами кримінально-правового характеру. Зокрема, цьогоріч розпочато 53 кримінальні провадження за фактами невиплати керівництвом підприємств загалом 48,4 мільйона гривень зарплатні своїм підлеглим.

Також, прокурорами до суду подано заяви у порядку наказного провадження про стягнення на користь громадян 1,1 мільйона гривень. Зазначені заяви задоволено та на цей час за судовими наказами останнім реально виплачено майже мільйон гривень

Водночас, подолання проблеми зростання зарплатних боргів вимагає подальших консолідованих зусиль як правоохоронців, так і уповноважених органів влади та контролю. Відтак, за наслідками розширеної оперативної наради окреслено комплекс спільних заходів, спрямованих на посилення ефективності роботи з метою забезпечення дотримання прав громадян на своєчасну та повну оплату праці.

Про це повідомили сьогодні, 20 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини