На Львівщині заборгували працівникам 80,6 млн. гривень зарплати

16:55 27 листопада 2015 р.


Фото: kontrakty.ua

Сума невиплаченої заробітної плати збільшилась впродовж 2015 року в нашій області на 4,5%.

 «У випадку зростання заборгованості із заробітної плати на Львівщині керівники районів та міст обласного значення ініціюватимуть відкриття кримінальних проваджень. Таке доручення у п’ятницю, 27 листопада, дав голова Львівської ОДА Олег Синютка на колегії облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Зазначимо, що сума невиплаченої заробітної плати упродовж 2015 року збільшилась на 4,5% і у вересні склала 80,6 млн. гривень. З цієї суми 36,2% – заборгованість економічно активних підприємств, 56,6% – підприємств-банкрутів, 7,2% – економічно неактивних підприємств.

Керівника області обурив факт зростання зарплатних боргів, а також бездіяльність обласного управління Держпраці. Зокрема, представник управління не зміг пояснити, як в подальшому ефективно запобігти наростанню заборгованості.

Відтак Олег Синютка наголосив: «Результатами вашої роботи є зростання боргів із зарплати. Тому я вважаю, що в даному випадку слід частіше залучати міліцію та прокуратуру. Я не допущу, щоб на Львівщині була така ситуація».

Під час розгляду виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2015 рік голова ОДА також акцентував увагу на зниженні реальної заробітної плати майже на 20%. Він доручив головам РДА та міст обласного значення взяти під особливий контроль питання погашення боргів з виплати заробітної плати, активізувавши вже до кінця цього року роботу відповідних комісій.

Керівник області резюмував: «Наше завдання – досягти зменшення заборгованості і не допустити, щоб збільшувалась сума невиплаченої зарплати і кількість підприємців, які виплачують заробітну плату нижче мінімальної».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу