На Львівщині забезпечили цього року роботою 518 людей з інвалідністю

15:00 19 жовтня 2018 р.


Фото: bezbroni.net

Фахівці Львівської обласної служби зайнятості забезпечили в січні-вересні 2018 року роботою 518 осіб з інвалідністю, у тому числі – 432 безробітних.

Про це повідомили в п’ятницю, 19 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Троє з них започаткували власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для відкриття бізнесу, а вісімнадцятьом вдалося працевлаштувати на нові робочі місця завдяки дії механізму надання працедавцям компенсації зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ще 311 жителів області залучено до виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру.

«Для підвищення рівня конкурентоспроможності 313 безробітних з ушкоджени  здоров’ям за скеруванням центрів зайнятості, де вони проходили професійний вишкіл, тобто освоювали новий, більш затребуваний на ринку праці, фах або перенавчалися. Багатьом особам з інвалідністю реалізувати свій потенціал у сфері праці допомогли поради спеціалістів з професійної орієнтації», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Їхні фахові консультації з питань вибору чи зміни фаху з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів, уподобань слугували основним чинником на шляху до успішного працевлаштування. Такі послуги отримали 2448 безробітних з інвалідністю», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Станом на 1 жовтня, роботу за сприяння служби зайнятості в області шукали 1052 жителі Львівщини з обмеженою працездатністю. Відповідно до інформації, яка надійшла до центрів зайнятості від фірм і компаній, на початку жовтня залишалися неукомплектованими майже 1270 вакансій для пошуковців роботи з інвалідністю», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Однак, загалом у базі даних вільних робочих місць і вакантних посад міститься понад 10 тисяч пропозицій працевлаштування. Серед них – третина із заробітною платою понад 10 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу