На Львівщині визначилися переможці конкурсу молодіжних проектів

17:45 28 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На засіданні конкурсної комісії з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, визначилися переможці цьогорічного конкурсу.

Про це повідомили в четвер, 28 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На конкурс молодіжних проектів було подано 124 конкурсні пропозиції. За підсумками оцінювання, переможцями визначено 31 громадська організація, які реалізують 42 проекти. Серед поданих проектів найпоширеніший напрям – національно-патріотичне виховання (21 захід), на другому місці – утвердження громадянської свідомості та активної громадської позиції – вісім проектів».

«Зокрема, у сфері неформальної освіти переможними стали п’ять конкурсних пропозицій, а безпечний та здоровий спосіб життя – чотири проекти, створення умов з метою працевлаштування молоді – три заходи, міжнародне молодіжне співробітництво – один. Загальна сума підтримки конкурсних пропозицій становить мільйон гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу