На Львівщині визначають кращий розвідувальний взвод

22:00 30 липня 2018 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Команда-переможець змагань розвідувальних взводів на Львівщині боротиметься за звання кращої серед усіх родів військ Збройних Сил України.

На Львівщині визначають кращий розвідувальний взвод. Про це повідомили в понеділок, 30 липня, на телевізійному «5 каналі».

У продовж тижня команди, які перемогли у змаганнях оперативних командувань «Схід», «Захід», «Північ» та «Південь» виборюватимуть на Львівщині звання найкращого на 12 етапах випробувань на Яворівському полігоні. Під керівництвом інструктора команда, які представляє Оперативне командування «Схід», проходить смугу перешкод.

Стартують бійці попарно. Як і на полі бою – один прикриває іншого. Один проходить перешкоду, потім вони міняються. Потрібно поцілити ножем у мішень, пролізти тунелями, потім під колючим дротом і пробігти під шинами, що палають.

Умови подолання перешкод важкі в першу чергу психологічно, адже в умовах реального бою бійці мусять зважати і на стресові ситуації. Час зупиняють, коли фінішує остання пара бійців. Розвідники кажуть, що попри те, що всі пройшли гартування фронтом, смуга перешкод далася їм важко.

Розвідник із позивним «Карандаш» зізнався: «На середині був занепад сил маленький, трошки важкувато стає наприкінці, вже кидаєш ніж і сил немає. Усе складно, але проходимо».

Попереду у військових – нові випробування. Відпрацьовуватимуть засідки, долатимуть умовну заміновану місцевість, спостерігатимуть за вогнем артилерії вночі, шукатимуть потрібний район за контрольними точками й переправлятимуться через водну перешкоду.

Заступник командира військової частини Олег Кузь розповів: «Відпрацюють вогневий наліт в складі взводу розвідувального. І після цього, є такий термін у розвідці – «відрив від противника». Це буде маршкидок на відстань 10 кілометрів».

Команда-переможець змагань розвідувальних взводів на Львівщині боротиметься за звання кращої серед усіх родів військ Збройних Сил України.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу