На Львівщині витратять на ремонт доріг 173,5 мільйона гривень

16:12 19 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів на ремонт доріг цьогоріч вдалося додатково залучити 9,2 мільйона гривень

«На дороги цьогоріч витратять понад 170 мільйонів гривень з обласного бюджету За кошти обласного бюджету на Львівщині відремонтують доріг на 173,5 мільйона гривень. Саме таку суму витратять у 2015 році на будівництво, ремонт і експлуатацію мережі автомобільних шляхів загального користування», – повідомили сьогодні, 19 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Про це розповіла начальник відділу дорожнього господарства департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Надія Ситник. Зокрема, станом на сьогодні завершено ремонт на 48-ми ділянках доріг місцевого значення. Вартість цих робіт становила 136,2 мільйона гривень. Вже до кінця року дорожники відновлять асфальтного покриття ще на 37,3 мільйона гривень, враховуючи кошти (16,5 мільйона гривень), зекономлені під час державних закупівель.

«Окрім цього, в обласному бюджеті передбачено ще 11,6 мільйонів гривень на автомобільні дороги комунальної власності, за які планують заасфальтувати 42-і вулиці. Зокрема, у населених пунктах вже відремонтовано 35 ділянок на понад 8 мільйонів гривень. Ремонтні роботи також планують завершити до кінця року», – зазначила Надія Ситник.

Окремо додамо, що завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів на ремонт доріг цьогоріч також вдалось додатково залучити 9,2 мільйона гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів