На Львівщині виплатили «соціальні» 187,2 млн.грн

17:12 12 вересня 2013 р.

Але потребують від профільного міністерства додаткових коштів

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації інформує, що за вересень в області уже виплачено державну соціальну допомогу на загальну суму 187,2 млн.грн. Прес-служба ЛОДА переповідає також, що відповідні кошти надійшли ще на початку цього тижня.

Серед одержувачів цих грошей - майже 160 тисяч багатодітних сімей. Натомість малозабезпечених сімей – майже 16 тисяч. Окрім них - майже 30 тисяч дітей-інвалідів та інвалідів із дитинства.

Департамент соцільного захисту населення повідомив також про проведення ним додаткового моніторингу стану надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у 2012-2013 роках. Зокрема, опрацьовано прогнозні показники чисельності одержувачів даного виду допомоги до кінця поточного року з урахуванням встановленої тенденції та визначено прогнозну додаткову потребу в коштах з урахуванням пропозицій щодо збільшення рівня забезпечення прожиткового мінімуму для дітей, які входять до складу малозабезпеченої сім’ї.

 

Відповідні пропозиції скеровано Міністерству соціальної політики України "для врахування в роботі".

dailylviv.com 

До теми

14:55 18 січня 2021 р.

У Львові обморозилися 16 людей

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали.

Рубрика: Ситуації

14:14 18 січня 2021 р.

Порушення локдауну: зачинили сотні ресторанів, клубів, торговельно-розважальних закладів

Від початку жорсткого карантину в Україні примусово зачинили сотні ресторанів, торговельно-розважальних центрів і нічних клубів. Вони порушили заборону на прийнття клієгтів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу