На Львівщині виникли 10 пожеж в екосистемах

09:15 24 квітня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: lviv.dsns.gov.ua

23 квітня на Львівщині зафіксували сім загорянь сухої трави та чагарника загальною площею 3,18 га й два – торфу площею 0,035 га, а також одне горіння лісової підстилки площею 0,03 га.

Про це повідомили сьогодні, 24  квітня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що вогонь знищив торф у селі Зелів Яворівському районі на площі 0,03 га, а в селі Бердихів у Яворівському районі – на площі 0,005 га, лісову підстилку поблизу села Рясне-Руське в Яворівському районі – на площі 0,03 га, суху траву й чагарник на торфополі на вулиці Гайовської, 44 у Львові – на площі 0,1 га, суху траву й чагарник на торфополі в селі Ситихів в Жовківському районі – на площі 0,7 га, суху траву й чагарник на торфополі в селі Малі Підліски в Жовківському району – на площі один гектар, суху траву та чагарник у селищі Олесько в Буському районіна площі 0,3 га, в селі Волосянка в Сколівському районі – на площі 1,0 га, в селищі Славсько в Сколівському районі – на площі 0,05 га, а в селі Дем`янка в Жидачівському районі – на площі 0,03 га.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу