На Львівщині все ще вакантні понад дві тисячі посад

11:22 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У центрі зайнятості запевняють, що найлегше працевлаштуватися в нашій області представникам робітничих професій.

«Упродовж двох місяців цього року за скеруванням служби зайнятості на постійну роботу влаштувалися 6,7 тисяч мешканців області, у тому числі три тисячі безробітних. Проте вакантними на сьогодні все ще залишаються понад дві тисячі робочих місць і посад.

Серед них – більше тисячі варіантів працевлаштування пропонують представникам робітничих професій, близько 600 місць для службовців, а також вакансії для тих, хто не має спеціального фаху та підготовки. Про це, як повідомили сьогодні, 17 березня, в прес-службі ЛОДА, у Львівському обласному центрі зайнятості, де також поінформували:

«Здебільшого працедавці запрошували на роботу водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, швачок, слюсарів-ремонтників, кухарів, монтерів кабельного виробництва, двірників, провідників пасажирських вагонів, операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній, верстатів та установок, охоронників. За словами директора центру зайнятості Василя Барилюка, новоствореними місцями праці з наданням працедавцям компенсації у розмірі єдиного соціального внеску забезпечено 105 безробітних, ще 110 осіб отримали одноразову допомогу для започаткування власної справи та відкрили бізнес. До тимчасової зайнятості залучено 810 краян, а професійним навчанням охоплено 2,3 тисячі жителів Львівщини.

Упродовж січня-лютого цього року, порівняно з аналогічним періодом 2015-го, зменшилася кількість безробітних, які у центрах зайнятості області отримували соціальні послуги – з 32,7 до 30,6 тисячі осіб. Водночас дещо зросла й кількість вакансій – з 9,5 до 9,9 тисячі, що у свою чергу скоротило й число претендентів на одну пропозицію – з 15 до 11 осіб».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів