На Львівщині відремонтують дві автодороги

16:00 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 1053


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині здійснюватимуть за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету капітальний ремонт доріг М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка» та Т-14-16 «Львів -Пустомити-Меденичі».

Як повідомили в п’ятницю, 15 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, її голова Олег Синютка розповів сьогодні під час межах огляду будівельних робіт мостового переходу через річку Дністер: «Стараннями Служби автомобільних доріг та завдяки лобізму депутатів Верховної Ради, ми сьогодні маємо результати інвестиційного конкурсу, згідно з яким дорога міжнародного значення М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка», так само як дорога Т-14-16 «Львів -Пустомити-Меденичі», з наступного року підпадає під капітальний ремонт як інвестиційний проект загальнодержавного значення».

Відтак, ремонтні роботи здійснюватимуть за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету. Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, на території Львівської області тривають роботи з ліквідації ясковості на автомобільних дорогах», – поінформували також в облдержадміністрації.

Руслан Кандибор також зазначив: «На даний момент на дорогах Львівщини ми інтенсивно проводимо роботи з ліквідації аварійної ямковості. Також ми зробили великий обсяг робіт на дорогах міжнародного значення великими картами. Інтенсивно ведуться роботи на інвестпроекті – дорозі державного значення Т-14-16 «Львів-Пустомити-Меденичі» (на ділянці від Щирця вбік Меденичів)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 24 травня 2019 р.

У Львові розпочалося обговорення детального плану території

У п’ятницю, 24 травня, розпочалося громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиці Ярославенка у Львові, яке триватиме до 24 червня 2019 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 570

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу