На Львівщині відремонтували торік 603,4 км автодоріг

16:30 1 лютого 2018 р.


Фото: galinfo.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На ремонт із різних бюджетів залучили рекордну в Україні суму – 3,4 млрд. гривень».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 1 лютого: «У 2017 році у Львівській області відремонтували 603,4 км автодоріг. На ремонт із різних бюджетів залучили рекордну в Україні суму – 3,4 млрд. гривень».

«Про це йшлося сьогодні, 1 лютого, під час звіту департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації. Зокрема, ключові дороги міжобласного значення: Львів-Тернопіль, Львів-Самбір-Ужгород, Бориня-Мохнате, Східниця-Верхнє Синьовидне, Львів-Пустомити-Меденичі, Львів-Радехів-Луцьк», – поінформували також в облдержадміністрації.

Директор департаменту господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло зазначив: «Нам вдається щороку нарощувати фінансовий ресурс. В порівнянні з минулим роком він збільшився на 40%. Львівщина перебуває на першому місці із залучення коштів у будівництво доріг».

«Коштом обласного бюджету відремонтовано – 58,23 км на суму 208,58 51млн. гривень. Серед інших джерел: державний бюджет – 862,51 млн. гривень, перевиконання митних платежів – 1188,91 51млн. гривень, кредитні кошти – 2 89,69 51млн. гривень, місцеві бюджети – 41, 51млн. гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу