На Львівщині вчаділи 2018 року 225 людей

12:45 29 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

2018 року на території Львівської області зафіксували 105 випадків отруєння людей чадним газом, внаслідок яких постраждали 225 людей, у тому числі – 72 дитини.

На жаль, не обійшлося без смертельних випадків – 13 випадків отруєння чадним газом мали летальні наслідки. Однією з причин нещасних випадків під час використання газу в побуті часом стає недбальство та порушення правил користування газовими приладами – відсутність провітрювачів у пластикових вікнах, несправність (засміченість чи відсутність тяги) у димових та вентиляційних каналах, встановлення механічних витяжок у приміщеннях, де є газові прилади з відведенням димових газів у димохід, самовільне перепланування приміщень, де встановлені газові прилади, відсутність у приміщеннях сигналізаторів довибухових концентрацій природного газу та мікро концентрацій чадного газу (СО), використання газових приладів не за призначенням, наприклад обігрів приміщень з допомогою газових плит, залишені без нагляду газові прилади під час їх використання, зокрема газові плити, кухонні вогнища та кахельні газові печі, експлуатація газових приладів без автоматики безпеки на газифікованих кахельних печах та кухонних вогнищах, експлуатація газових приладів з несправною автоматикою на протічних водонагрівачах (колонках) та опалювальних котлах, розміщення протічних водонагрівачів (колонок) в приміщеннях ванних кімнат.

Про це повідомили в четвер, 29 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу