На Львівщині тривають роботи зі запобігання надзвичайної ситуації на відвалі

15:15 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «До контролю за виконанням робіт на териконі залучені представники владних структур та громадськості».

У Львівській облдержадміністрації поінформували в середу, 5 липня: «Станом на сьогодні, 5 липня, поблизу Соснівки тривають роботи щодо недопущення горіння на породному відвалі. Як повідомили в департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації, проведено формування заїздів на породному відвалі, працює 12 одиниць техніки: два бульдозери, стільки ж екскаваторів, три «КамАЗи, два «МАЗи», а також три машини навантаженням по 25 кубометрів, які перевозять глину. Разом з тим, виконані роботи з аналізу повітря та води і термозйомка».

«До контролю за виконанням робіт на териконі залучені представники владних структур та громадськості. Всі роботи на породному відвалі ПАТ «Львівська вугільна компанія» проводяться відповідно до проектних завдань, умов договору та календарного графіку. Роботи на териконі ПАТ «Львівська вугільна компанія» генпідрядником розпочато 30 травня 2017 року», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу