На Львівщині тривають роботи щодо недопущення горіння на териконі

18:00 16 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдежадміністрпції запевнили: «Негативного впливу на екологічну ситуацію і здоров’я мешканців також не зафіксовано».

«Станом на сьогодні, 16 липня, поблизу Соснівки тривають роботи щодо недопущення горіння на породному відвалі», – поінформували сьогодні, 16 липня, в прес-службіЛьвівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук. За його словами, силами Червоноградської збагачувальної фабрики (ЦЗФ) ПАТ «Львівська вугільна компанія» активно продовжуються роботи щодо недопущення горіння на породному відвалі методом зрошення водою першого ярусу терикону.

Всього зволожено близько 400 погонних метрів відвалу, починаючи від адміністративних споруд фабрики. Олександр Харчук розповів: «На цей час відкритих осередків вогню на першому ярусі терикону немає,. В межах ділянки, де проводиться зрошування, в двох місцях відбувається випаровування води, яке мешканці прилеглих сіл Сокальського району сприймають як результат горіння відвалу. Негативного впливу на екологічну ситуацію і здоров’я мешканців також не зафіксовано».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації