На Львівщині триває горіння терикону (відео)

13:00 20 травня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Щоденника Червонограду» в інтернет-мережі «Facebook»

Керівник області так і не навідався на місце події.

Журналісти чотирьох червоноградських ЗМІ – «Бужнета», «Вісника», «Новин Прибужжя» та «Щоденника Червонограду», які  відвідували палаючий терикон поблизу Центральної збагачувальної фабрики, повідомили:

«Ми чекали там голову Львівської облдержадміністрації, аби почути його бачення вирішення екологічної катастрофи у Сокальському районі. Проте травитися ядучими продуктами горіння довелося лише журналістам – керівник області так і не навідався на місце події.

Графік в Олега Синютки доволі щільний, тож, мабуть, часу не вистачило. Доволі надихавшись димом, ми так і поїхали, сповнені співчуття до людей, які живуть поруч.

Вже наступного дня ми скористалися приїздом першого заступника голови Львівської облради, аби наголосити – поруч із нами розпалюється страшенна біда і чиновники зобов’язані активніше реагувати на ситуацію. Парасковія Дворянин пообіцяла не забути про звернення і донести до відповідальних осіб прохання про допомогу Сокальському району. Адже в іншому випадку наслідки для екології району та здоров’я мешканців прилеглих населених пунктів можуть бути направду трагічними.

Про це повідомили на сторінці «Щоденника Червонограду» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу