На Львівщині триває горіння терикону (відео)

13:00 20 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «Щоденника Червонограду» в інтернет-мережі «Facebook»

Керівник області так і не навідався на місце події.

Журналісти чотирьох червоноградських ЗМІ – «Бужнета», «Вісника», «Новин Прибужжя» та «Щоденника Червонограду», які  відвідували палаючий терикон поблизу Центральної збагачувальної фабрики, повідомили:

«Ми чекали там голову Львівської облдержадміністрації, аби почути його бачення вирішення екологічної катастрофи у Сокальському районі. Проте травитися ядучими продуктами горіння довелося лише журналістам – керівник області так і не навідався на місце події.

Графік в Олега Синютки доволі щільний, тож, мабуть, часу не вистачило. Доволі надихавшись димом, ми так і поїхали, сповнені співчуття до людей, які живуть поруч.

Вже наступного дня ми скористалися приїздом першого заступника голови Львівської облради, аби наголосити – поруч із нами розпалюється страшенна біда і чиновники зобов’язані активніше реагувати на ситуацію. Парасковія Дворянин пообіцяла не забути про звернення і донести до відповідальних осіб прохання про допомогу Сокальському району. Адже в іншому випадку наслідки для екології району та здоров’я мешканців прилеглих населених пунктів можуть бути направду трагічними.

Про це повідомили на сторінці «Щоденника Червонограду» в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини