На Львівщині стартувала профілактична операція «Літо-2014»

12:34 29 травня 2014 р.


Фото: mvs.gov.ua

Про це повідомляє в четвер відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС інформує сьогодні, 29 травня, в повідомленні «На Львівщині розпочалася операція «Літо-2014»:

«З метою посилення боротьби зі злочинністю серед неповнолітніх і забезпечення належної охорони громадського порядку в місцях їх масового відпочинку, у період з 25 травня до 31 серпня на території Львівщини проводитиметься загальнодержавна профілактична операція «Літо-2014» за участю Служби у справах дітей обласної державної адміністрації, органів освіти і науки й громадськості. Заходи також будуть спрямовані на виявлення та документування фактів продажу дітям алкогольних і тютюнових виробів працівниками закладів торгівлі, особливо тих, які розташовані поблизу місць дозвілля та відпочинку.

Також будуть виявляти дорослих, які втягують підлітків у пияцтво, азартні ігри, наркоманію та використовують малолітніх для заняття жебрацтвом. Окрім того, у нічний час будуть проводитися рейди з перевірки розважальних закладів у яких можуть знаходитися підлітки до 16 років без супроводу дорослих.

«Правоохоронці проводитимуть профілактичні лекції з метою профілактики бездоглядності, купівлі алкогольних та тютюнових виробів та інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону», – повідомив т. в. о. начальника ВКМСД ГУ МВС України у Львівській області майор міліції Станіслав Мельник.

Щоб попередити нещасні випадки та неприємні ситуації з неповнолітніми працівники міліції звертаються до батьків з проханням не забувати контролювати своїх дітей, цікавитись де, з ким та як вони проводять свій вільний час. Пам’ятайте, основним і єдиним дієвим контролем за поведінкою дітей – є контроль з боку батьків і близьких осіб».

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу