На Львівщині спрямували на підтримку родин героїв 7,5 млн. гривень, – ЛОДА

15:00 12 липня 2018 р.


Фото: phm.gov.ua

В облдержадміністрації розповіли про те, як реалізовують заходи оновленої комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні.

У прес-службі Львівської ОДА запевнили в четвер, 12 липня: «На ці заходи з обласного бюджету вже спрямували 7,5 млн. гривень. Цьогоріч розширили спектр фінансової підтримки для родин, зокрема надаватимуть компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), у тому числі поранених бійців – добровольців АТО, батьків загиблих учасників АТО (ООС). Розмір компенсації – 1200 гривень на особу».

«5 липня затвердили розпорядження голови Львівської ОДА про компенсацію вартості послуг з організації сімейного відпочинку вищезазначених родин. На цю мету в обласному бюджеті передбачили 3,4 млн. гривень. За ці кошти зможуть оздоровитись приблизно три тисячі сімей учасників операції Об’єднаних сил», – поінформували також прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу