На Львівщині скоротилася кількість вакансій

12:04 2 червня 2016 р.


Фото: obozrevatel.ua

В обласному управлінні статистики повідомили: «Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, порівняно з кінцем березня 2016 року скоротилась на 17,6% і на кінець квітня становила 1939».

В обласному управлінні статистики повідомили також, що кількість зареєстрованих безробітних становилана кінець квітня 2016 року на Львівщині 21,6 тисячі осіб і порівняно з кінцем березня 2016 року скоротилась на 3,3%. Натомість допомогу з безробіття отримували у квітні 2016 року 20,4 тисячі осіб. Середній розмір допомоги становив 1477 гривень, або 107,2% від рівня мінімальної заробітної плати (1378 гривень).

Рівень зареєстрованого безробіття в області на кінець квітня 2016 року склав 1,3% населення працездатного віку, зокрема у сільській місцевості – 1,5%, у міських

поселеннях – 1,3%. Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, порівняно з кінцем березня 2016 року скоротилась на 17,6% і на кінець квітня становила 1939.

На одне вільне робоче місце претендувало 11 осіб. Значення цього показника коливалося від чотирьох осіб у Львівському міському центрі зайнятості до 230 осіб – у Жидачівському районному. Про це повідомили на сайті Львівського обласного  управління статистики.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:08 13 квітня 2021 р.

У восьми ОТГ Львівщини за спалювання сухостою накладено штрафів на 26 тис грн: де саме

Під час держконтролю на території Львівського, Яворівського, Стрийського та Червоноградського районів працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно із представниками управління ДСНС України у Львівській області та працівниками Національної поліції виявили осіб, що вчинили самовільне спалювання сухої рослинності чи її залишків.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу