На Львівщині склали присягу понад 1500 строковиків

09:28 20 листопада 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди прийняття військовослужбовцями строкової служби призову «Осінь-2018» Військової присяги на вірність українському народові.

До військового містечка «Базове» 184-го Навчального центру привітати військових із цією урочистою подією прибули їх рідні та близькі, а також керівництво органів місцевої влади та самоврядування, військові капелани 184-го Навчального центру й представники силових структур. Упродовж місяця до складання Присяги, військовослужбовці проходили інтенсивний курс первинної військової підготовки.

Під професійним керівництвом досвідчених командирів та інструкторів вони опанували вогневу, тактичну та інженерну підготовку. А також засвоїли базові навички з тактичної медицини.

Керівник 184-го Навчального центру, полковник Руслан Гораш, зазначив у своїй промові, що в строю пліч-о-пліч стоять юнаки з усієї України. Зокрема, кожен п’ятий – із Донеччини, кожен дев’ятий – львів’янин, кожен 10-й – із Дніпра та Луганщини.

І це лише крихітна частина тих міст, з яких прибули майбутні захисники нашої держави. Офіцер запевнив, що під час служби юнаків навчатимуть лише висококваліфіковані офіцери та інструктори, використовуючи при цьому потужну та сучасну навчально-матеріальну базу.

Після привітань гостей свята, освячення молодого поповнення відбулось проходження військовослужбовців Центру урочистим маршем, а завершилися урочистості дефіле військового оркестру. Це перший цьогорічний ритуал складання Військової присяги строковиками осіннього призову.

Згодом усе молоде поповнення, яке потрапить до 184-го Навчального центру, присягне на вірність українському народові. А після закінчення тримісячної фахової підготовки, вони будуть скеровані до військових частин Збройних Сил України.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу